Перелік постійних комісій та їх склад

Комісія з питань планування бюджету і фінансів:

голова комісії:

1. Ковшов Микола Миколайович  – депутат Пісківської сільської ради, настоятель Свято-Миколаївського храму

члени комісії:

2. Арсеньєва Любов Іванівна  – депутат Пісківської сільської ради,головний бухгалтер сільської ради
3. Крищенко Алла Володимирівна – депутат Пісківської сільської ради, помічник вихователя ДНЗ «Сонечко».
4. Вірка Анатолій Олексійович  – депутат Пісківської сільської ради, ТОВ «Булавін».

Комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього
природного середовища, благоустрою та екології:

голова комісії:

1. Бахтин Людмила Григорівна – депутат Пісківської сільської ради, в.о.начальника управління АПК Новопсковської РДА

члени комісії:

2. Бублик Іван Миколайович - депутат Пісківської сільської ради,спеціаліст – землевпорядник сільської ради.

3. Іващенко Валентин Володимирович – депутат Пісківської сільської ради, Новопсков лісництво.

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності,
етики та законності:

голова комісії:

1. Самойленко Тетяна Олексіївна– депутат Пісківської сільської ради, соціальний робітник .

члени комісії:

2. Павленко Олександр Олександрович –депутат Пісківської сільської ради,ПП.

3. Заволодько Андрій Олександрович – депутат Пісківської сільської ради, Новопсков РДА,головний спеціаліст.

Комісія  з питань соціального захисту населення,
охорони здоров’я  та освіти, молоді та спорту:

голова комісії:

1.Лошакова Тетяна Анатоліївна – депутат Пісківської сільської ради, директор  Булавинівської  ЗОШ  1-2  ступенів.

члени комісії:

2.Заїка Вікторія Іванівна - депутат Пісківської сільської ради,директор Пісківської ЗОШ 1-3 ступенів.

3.Полковниченко Олена Вікторівна – депутат Пісківської сільської ради, вихователь ДНЗ «Сонечко».