Відстеження результативності актів

Звіт про базове відстеження

Базове відстеження результативності регуляторного акту -  рішення сесії Пісківської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку на території Пісківської сільської ради»

Базове відстеження результативності регуляторного акту-рішення сесії Пісківської сільської ради "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (для об‘єктів житлової та нежитлової нерухомості) на території Пісківської сільської ради"

Базове відстеження результативності регуляторного акту- рішення сесії Пісківської сільської ради "Про затвердження ставки земельного податку на території Пісківської сільської ради"